Emlak Jet

AİDAT ÖDEME

HIZLI EMLAK ARAMA

Detaylı arama için tıklayınız
Emlak Jet

ODAMIZIN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI DUYURUSU

Odamızın Olağan Genel Kurul Toplantısı, 26 Şubat 2014 Tarihinde, Saat 11.00\' de, Hürriyet Mh. Doktor Cemil Bengü Cd. No:15 K:5-6 Çağlayan/ Şişli/ İSTANBUL adresinde (Çağlayan Adliyesi karşısında, Çağlayan Elektrik Kurumu Sokağında, Figaro düğün salonunda) yapılacaktır.Siz, değerli üyelerimizin, her 4 yılda bir yapılan, Genel Kurul toplantımıza katılmanızı ve Genel Kurulun önemine binaen, belirtilen tarihte her hangibir randevu almayarak, seçim mahallinde hazır bulunmanızı önemle rica ederim. Başkan V. Nizameddin AŞA

Odamızın Olağan Genel Kurul Toplantısı, 26 Şubat 2014 Tarihinde, Saat 11.00' de, Hürriyet Mh. Doktor Cemil Bengü Cd. No:15 K:5-6 Çağlayan/ Şişli/ İSTANBUL adresinde (Çağlayan Adliyesi karşısında, Çağlayan Elektrik Kurumu Sokağında, Figaro düğün salonunda) yapılacaktır.

Siz, değerli üyelerimizin, her 4 yılda bir yapılan, Genel Kurul toplantımıza katılmanızı ve Genel Kurulun önemine binaen, belirtilen tarihte her hangibir randevu almayarak, seçim mahallinde hazır bulunmanızı önemle rica ederim.

                                                                Başkan V.

                                                            Nizameddin AŞA