Emlak Jet

AİDAT ÖDEME

HIZLI EMLAK ARAMA

Detaylı arama için tıklayınız
Emlak Jet

Yönetim Kurulu

ALEV MÜBECCEL YAMAN ( BAŞKAN YARDIMCISI )

1960 İstanbul Şile Doğumlu, Lise mezunu, Evli ve bir çocuk annesi olan Alev Mübeccel YAMAN 1992 yılından buyana ilk olarak Üsküdar ve Daha  onrasında Ümraniye bölgesinde Alev Emlak olarak Faaliyetine devam etmektedir.

 

ALİ OĞUZ ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1968 Amasya Merzifon Gümüşhacıköy  doğumlu, Evli, Lise mezunu, olan Ali OĞUZ 1990 yılından itibaren  Ataköy 7. kısım ve Halkalı Toplu Konutlarında Oğuz Emlak olarak faaliyetine devam etmektedir.

 

YÜKSEL ÖNDER( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1973 Rize Ardeşan doğumlu, evli ve 1 çocuk babası, lise mezunu ve A.Ö.F Yerel Yönetimler Bölümünde halen Eğitimine devan etmekte ve Şifa Sağlık Tesisleri A.Ş. de Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapan Yüksel ÖNDER 1996 yılından itibaren Beşiktaş İlçesinde Yüksel Önder Emlak olarak faaliyetine devam etmektedir.

 

AYLİN HİKMET UYSAL ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1972 İstanbul Doğumlu, Lise mezunu, bekar 1 çocuk annesi olan Aylin Hikmet UYSAL  1993 – 1998 yıllarında Factoring firmasında Yönetici ve İstihbarat sorumlusu olup, 10 yıldır Bakırköy İlçesinde Batı Emlak Gayrimenkul olarak faaliyet göstermektedir. .

 

METİN BİÇKİOĞLU ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1969 Mardin Merkez doğumlu. Lise Mezunu, Evli ve 3 Çocuk babası, Arapça Bilen, Metin Biçkioğlu 1994 tarihinden itibaren Fatih’de Duygu Emlak olarak faaliyet göstermedir.

 

SALİH YILMAZ ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1961 Erzincan Kemaliye doğumlu, lise mezunu, evli ve iki çocuk babası olan Salih YILMAZ 1976 yılından itibaren, Pendik İlçesinde Yılmaz Emlak olarak faaliyetine devam etmektedir.

 

İSMAİL KOLUAÇIK ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1970 Malatya Hekimhan doğumlu, Ortaokul mezunu, Evli ve 1 çocuk babası,  olan İsmail KOLUAÇIK  1992 yılından bu yana  Maltepe İlçesinde Serhan Emlak Ünvanı ile Emlakçılık ve Bilirkişilik yapmaktadır.

 

ADEM KIRIŞTI ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1957 Giresun Alucra doğumlu, Ortaokul mezunu, evli ve 2 çocuk babası ve   Bakırköy İş Adamları Derneği Onur Kurulu ve  Nefus Nakipoğlu Zihinsel Engelliler Okulu Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi olan  Adem KIRIŞTI Bakırköy İlçesinde Ak Emlak olarak faaliyetine devam etmektedir.

 

MEHMET KAMİL ATAOĞLANLAR( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1950 İstanbul Doğumlu Ortaokul mezunu, 1972 yılından 1992 yılına kadar İstanbul Defterdarlığına bağlu Muhtelif Vergi Dairelerinde Görev yaparak Emekli olan Mehmet Kamil ATAOĞLANLAR  bekar ve  2 çocuk babası olup, 1994 yılından bu yana  Atahan Emlak  unvanı ile Büyükçekmece Gürpınar Yolu Beykent Çarşısında  Emlakçılığa  devam etmektedir.

 

REKA BALKAN ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1955 Köprülü Doğumlu, Yüksekokul Mezunu, Evli ve 3 çocuk babası, Sırpça, Hırvatça ve Makedonca bilen Reka BALKAN, 1988 yılından buyana Silivri İlçesinde Balkan Emlak olarak faaliyetine devam etmektedir.